top of page

GOLF IQ a Ligabajnok!

Frissítve: 2022. szept. 21.

A Zilahy Csaba vezette Golf IQ csapata (Zilahy Csaba, Dr. Csepregi László, Dr.Schatz Balázs, Rozman Péter, Fejős Dénes, Kabai József) nyerte a LUA Resort MidAm Golf Liga 2022 évi bajnoki sorozatának küzdelmeit 871,4 ponttal. A bajnokcsapat összesen 42 ponttal előzte meg a második helyezett Utolsókból lesznek az elsők csapatát (Müller Ralph, Hatvári Árpád, Sajner Zsuzsanna, Tóth Gábor, Csepregi Csegő, Fejes Zoltán), azaz fordulónként átlagosan 6 ütéssel voltak jobbak.

Harmadik helyen a Meznerics Gergely vezette Volt egy birdie-m csapata (Meznerics Gergely, Gürtler Miklós, Movik Gabriella, Huong Luu Thi Thu Hajni, Nguyen Oanh Thi Lili, Szulyovszky Gábor) végzett 779,4 ponttal.